top
logo
LatvianRussian (CIS)

Iesakām

constructionworkers Zini darba tiesības! Esi drošs!


LCA raksti
Ģenerālvienošanās PDF Drukāt E-pasts
Trešdiena, 16 augusts 2017 10:24

 

Eiropas Sociālā fonda projekts “Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības divpusējā sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības vides sakārtošanai” Nr.3.4.2.2/16/I/002

Pamatojoties uz Ministru kabineta (turpmāk – MK) 2016.gada 6.septembra noteikumiem Nr.600 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.4.2.specifiskā atbalsta mērķa “Valsts pārvaldes profesionālā pilnveide un sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē mazo un vidējo komersantu atbalsta, korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomās” 3.4.2.2. pasākuma “Sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības atbalsta jomā” un Līgumu Nr.3.4.2.2/16/I/002 par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (turpmāk – LBAS) 2017.gada 26.maijā ir uzsākusi projekta “Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības divpusējā sociālā dialoga attīstība labāka tiesiskā regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības vides sakārtošanai” īstenošanu.

Projekta mērķis ir nodrošināt divpusējā nozaru sociālā dialoga attīstību labāka tiesiska regulējuma izstrādē uzņēmējdarbības vides sakārtošanas veicināšanai prioritāri piecās nozarēs – kokrūpniecībā, ķīmiskajā rūpniecībā un tās saskarnozarēs, būvniecībā, transportā un loģistikā, telekomunikācijās un sakaros.

Lasīt tālāk...
 
Māja kokā PDF Drukāt E-pasts
Otrdiena, 06 jūnijs 2017 10:58

Sveiks, piedzīvojumu meklētāj!

Aicinām Tevi pieteikties jau otrajā vasaras meistarklasē māju būvniecībai kokos. Desmit dienu laikā kopīgi radīsim vairāku platformu labiekārtotu sistēmu ar piedzīvojuma elementiem, virvju kāpnēm, līdzsvara lentām un trioliešu nobraucieniem, pēc Nīderlandē apgūtas sējumu metodes.

Nometnē apgūsi alpīnisma pamatiemaņas darbam augstumā, zināšanas platformu dizaina izstrādē un dekorēšanā, meistaru vadībā piedalīsies latviešu, Ķīnas, Āfrikas, un Indijas tradicionālo tēju un pirts gatavošanas un baudīšanas darbnīcās, kā arī satiksi vairāku jomu ekspertus dizainā, arhitektūrā un dabai draudzīga dzīves veida praktizēšanā.

Plašāka informācija par pasākumu atrodama projekta facebook vietnē šeit.

Projekta galvenie partneri, biedrība "Piedzīvojuma Gars", Strenču pašvaldība, Rīgas Tehniskā universitāte, RTU Studentu parlaments, LCA Pilons un Jauno arhitektu klubs "Atelpa".

REĢISTRĒJIES ŠEIT

 
LBAS vēstis Nr. 162 PDF Drukāt E-pasts
Trešdiena, 31 maijs 2017 09:44

LBAS vestis Nr. 162

 
EFBWW aprīļa ziņas PDF Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 13 aprīlis 2017 13:28

 
Priecīgas Lieldienas! PDF Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 13 aprīlis 2017 13:24

 
« SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas »

3 lapa no 38

Mūsu partneri


bottom

Designed by Eif